Kontakt:
 • Dane teleadresowe Lean-Soft

  LEAN-SOFT, rozwiązania dla biznesu

  Jacek Suski

  Hoštalkovy 78

  794 01 Krnov, Republika Czeska

  CZ7206201321

  Tel.:+48 (0)510 961 697

  info@lean-soft.com - Produkty i oferty

  biuro@lean-soft.com - Współpraca

Witamy serdecznie na naszej stronie !

Firma Lean-soft oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii informacyjno-biznesowej komunikacyji stosowanej w działalności gospodarczej. To co nas wyróżnia to rozwiązania wspierające funkcjonowanie firm zgodnie z filozofią Lean Management.

W naszej ofercie znajdują się narzędzia wspierające zarządzanie firmą produkcyjną,usługową oraz handlową (wielkość od 1 do 1.000 pracowników) - specjalizujemy się w rozwiązaniach dla małych i średnich organizacji.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie dopasowań i zmian w zakresie funkcjonalnym naszych produktów - aby jak najlepiej dopasować nasze produkty do specyficznych wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Jeśli planują Państwo skorzystać z dofinansowania zewnętrznego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020, to zaprszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Współpracujemy z zewnętrznymi firmami konsultingowymi, z którymi przygotujemy dla Państwa wniosek o dofinansowanie zewnętrzne (zależne od województwa, w którym znajduje się Państwa firma).


Zapraszamy również do kontaktu firmy zajmujące sie pisaniem wniosków o dofinansowanie z środków UE, w sczególności projektów z zakresu zastostosowania technologi informacyjno-komunikacyjnych TIK oraz wdrażania innowacyjności w działalności biznesowej.Oferujemy rozwiązania Lean Managemenet.
 • okladka