Kontakt:
 • Dane teleadresowe Lean-Soft

  LEAN-SOFT Sp. z o.o.

  ul. Sobieskiego 11/E6

  40-082 Katowice

  Tel.:+48 (0)510 961 697

  biuro@lean-soft.com - Współpraca

  info@lean-soft.com - Oferty

  Fax : 32 700 36 48

  Kapitał zakładowy: 10 000 zł, NIP PL9542739545, Regon 243061536

Witamy serdecznie na naszej stronie !

Firma Lean-soft oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii informacyjno-biznesowej komunikacyji stosowanej w działalności gospodarczej. To co nas wyróżnia to rozwiązania wspierające funkcjonowanie firm zgodnie z filozofią Lean Management.

W naszej ofercie znajdują się narzędzia wspierające zarządzanie firmą produkcyjną,usługową oraz handlową (wielkość od 1 do 1.000 pracowników) - specjalizujemy się w rozwiązaniach dla małych i średnich organizacji.

Firma Lean-soft oferuje rozwiązania wspierające większość procesów wystepujących w firmach, poczynając od sprzedaży /Lean-CRM , Lean-CAD, i Lean-MS /, poprzez zarządzanie produkcją /Lean-MS , Lean-CAD, i Lean-MT /, a kończąc na zarządzaniu jakością /Lean-QS , Lean-CAD , Q-CAD , Lean-MES/. W zakresie księgowości nasze rozwiązania współracują z większością systemów finansowo-księgowych dostępnych na rynku.

Nowością w naszej ofercie są rozwiązania wspierające obróbkę dokumentacji graficznej w firmie, w szczególności Lean-CAD oraz Q-CAD , które mogą znaleźć zastosowanie w działach badań i rozwoju w firmach, wspierając tym samym rozwój innowacyjności firm (produktu, procesu).

Wychodząc naprzeciw naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie dopasowań i zmian w zakresie funkcjonalnym naszych produktów - aby jak najlepiej dopasować nasze produkty do specyficznych wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Jeśli planują Państwo skorzystać z dofinansowania zewnętrznego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020, to zaprszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Współpracujemy z zewnętrznymi firmami konsultingowymi, z którymi przygotujemy dla Państwa wniosek o dofinansowanie zewnętrzne (zależne od województwa, w którym znajduje się Państwa firma).


Zapraszamy również do kontaktu firmy zajmujące sie pisaniem wniosków o dofinansowanie z środków UE, w sczególności projektów z zakresu zastostosowania technologi informacyjno-komunikacyjnych TIK oraz wdrażania innowacyjności w działalności biznesowej.Oferujemy rozwiązania Lean Managemenet.
 • okladka