Vítejte na naší stránce !

Firma Lean-soft nabízí software pro řízení malé a střední podniky. Software je k dispozici pro podniky, které chtějí působit podle řešení na základě Lean Management. Nabídka zahrnuje software pro řízení podniku pro výrobu, služby a obchod.

Firma Lean-soft nabízí jeden z nejlepších systémů pro řízení výrobní společnosti ve skupině nejlevnějších řešení (v mnoha oblastech může být ve srovnání s velkými systémy).

V oblasti řízení kvality nabízíme velmi inovativní a praktický počítačový systém Lean-QS, který vám umožní výrazně zlepšit všechny procesy probíhající ve firmě (Na základě řešení Six Sigma a navíc podporuje splnění požadavků normy ISO 9001, ISO 14000, ISO 18000 a HCAAP). To je počítačově podporované kvalitní řešení CAQ (Computer Aided Quality), které mohou být integrovány s většinou systémů ERP.

Nejnovější doplněním naše nabídky kterou Vám doporučujeme, je produkt Lean-MES založený na MES technologií záznamu, analýzy údaju a procesu měření. (registrace probíhá v reálném čase).

Na zvláštní přání našich zákazníků připravilijsme Lean-Transfer software, který prostřednictvím webového prohlížeče umožňuje přístup k informacím z našich produktů Lean-MS a Lean-QS.

ZVLÁŠTNÍ CENA v roce 2015 !!!


Řešení pro štíhlé podnikání
  • okladka