Doporučujeme:


Cílem nabídky komplexního řešení pro podporu fungování firmy, bychom chtěli doporučit prověřená řešení, „open source” a nástroje pro podporu různých oblastí firmy (za předpokladu, pod licencí freeware).  Software na zakázku


  Lean-Soft Firma nabízí služby v rámci plnění specializovaného softwaru pro podporu různých obchodních procesů a analytické ve firmě.


 • Kalkulačka dopravníh nákladů

  Kalkulačka cena dopravy je velmi jednoduchá aplikace, která ukazuje na potenciál pro provedení obchodních aplikací (technologie Delphi, PHP, JAVA, C #, HTML, CSS a databázový Firebird, MySQL, MS SQL). Tato aplikace slouží k odhadu jednotkových nákladů na dopravu zboží (lze zapojit simulace a provádět pomocí různých podmínek poskytování a optimalizovat tak jejich hodnotu).

  Lean-soft Firma poskytuje kalkulačku dopravního nákladů freeware pod licencí za předpokladu, že není odpovědný za výsledky jeho použití. Chceme zdůraznit, že jsme vynaložil veškeré úsilí aby se co nejlépe reprodukovat realitu, ale každá firma má svou vlastní charakteristiku v tomto ohledu.


  Zde si můžete stáhnout: Zvolte tlačítko ke stažení: Kalkulačka dopravníh nákladů - 1,1 Mb


 • Simulátor instalace fotovoltaického PV

  Simulator instalace fotovoltaického PV je to jednoduchá aplikace, která ukazuje potenciál pro programové řízení a měření aplikací (National Instruments). Aplikace je navržena tak, aby simulovat pracovní podmínky fotovoltaického zařízení, v závislosti na míře zátěže a slunečního záření.

  Lean-soft Firma poskytuje simulátor práce na zásadě fotovoltaických zařízení AGPL licenci za předpokladu, že není odpovědný za výsledky jeho použití. Současně může být používání simulátoru využít pouze pro vzdělávací účely pro vlastní osobní (nekomerční).


  Zde si můžete stáhnout: Zde si můžete stáhnout: Simulator FV instalační práce - 0,5 Mb -

  (Pro správnou funkci simulátoru vyžaduje instalaci programu Labview Run-Time Engine 2011).